Rozlosovanie

Rozpis jarnej časti MLMF 2018
1. kolo:
07/04/2018 SO - 8:00 Ortoprotetika - AC Karak roz. delegovany
SO - 9:30 Jordán - Capy delegovany
SO - 11:00 Zel - Sparta delegovany
SO - 12:30 Castel Franco - T-klub delegovany
08/04/2018 NE - 8:00 Skaleš - Bambariaci delegovany
NE - 9:30 Edson - Blarak delegovany
NE - 11:00 AC Roma - FC CCM Citron delegovany
2. kolo:
14/04/2018 SO - 8:00 T-klub - Skaleš roz. delegovany
SO - 9:30 Blarak - AC Roma delegovany
SO - 11:00 Bambariaci - Edson delegovany
SO - 12:30 AC Karak - FC CCM Citron delegovany
15/04/2018 NE - 8:00 Sparta - Castel Franco delegovany
NE - 9:30 Capy - Zel delegovany
NE - 11:00 Ortoprotetika - Jordán delegovany
3. kolo:
21/04/2018 SO - 8:00 Zel - Ortoprotetika roz. delegovany
SO - 9:30 Jordán - AC Karak delegovany
SO - 11:00 Castel Franco - Capy delegovany
SO - 12:30 Skaleš - Sparta delegovany
22/04/2018 NE - 8:00 Edson - T-klub delegovany
NE - 9:30 AC Roma - Bambariaci delegovany
NE - 11:00 FC CCM Citron - Blarak delegovany
4. kolo:
28/04/2018 SO - 8:00 AC Karak - Blarak roz. delegovany
SO - 9:30 Bambariaci - FC CCM Citron delegovany
SO - 11:00 T-klub - AC Roma delegovany
SO - 12:30 Sparta - Edson delegovany
29/04/2018 NE - 8:00 Capy - Skaleš delegovany
NE - 9:30 Ortoprotetika - Castel Franco delegovany
NE - 11:00 Jordán - Zel delegovany
5. kolo:
05/05/2018 SO - 8:00 Castel Franco - Jordán roz. delegovany
SO - 9:30 Zel - AC Karak delegovany
SO - 11:00 Skaleš - Ortoprotetika delegovany
SO - 12:30 Edson - Capy delegovany
06/05/2018 NE - 8:00 AC Roma - Sparta delegovany
NE - 9:30 FC CCM Citron - T-klub delegovany
NE - 11:00 Blarak - Bambariaci delegovany
6. kolo:
12/05/2018 SO - 8:00 Sparta - FC CCM Citron roz. delegovany
SO - 9:30 T-klub - Blarak delegovany
SO - 11:00 AC Karak - Bambariaci delegovany
SO - 12:30 Capy - AC Roma delegovany
13/05/2018 NE - 8:00 Ortoprotetika - Edson delegovany
NE - 9:30 Jordán - Skaleš delegovany
NE - 11:00 Zel - Castel Franco delegovany
7. kolo:
19/05/2018 SO - 8:00 FC CCM Citron - Capy roz. delegovany
SO - 9:30 Skaleš - Zel delegovany
SO - 11:00 Edson - Jordán delegovany
SO - 12:30 AC Roma - Ortoprotetika delegovany
20/05/2018 NE - 8:00 Castel Franco - AC Karak delegovany
NE - 9:30 Blarak - Sparta delegovany
NE - 11:00 Bambariaci - T-klub delegovany
8. kolo:
26/05/2018 SO - 8:00 Jordán - AC Roma roz. delegovany
SO - 9:30 Sparta - Bambariaci delegovany
SO - 11:00 Capy - Blarak delegovany
SO - 12:30 AC Karak - T-klub delegovany
27/05/2018 NE - 8:00 Ortoprotetika - FC CCM Citron delegovany
NE - 9:30 Zel - Edson delegovany
NE - 11:00 Castel Franco - Skaleš delegovany
9. kolo:
02/06/2018 SO - 8:00 Bambariaci - Capy roz. delegovany
SO - 9:30 Edson - Castel Franco delegovany
SO - 11:00 AC Roma - Zel delegovany
SO - 12:30 FC CCM Citron - Jordán delegovany
03/06/2018 NE - 8:00 Blarak - Ortoprotetika delegovany
NE - 9:30 Skaleš - AC Karak delegovany
NE - 11:00 T-klub - Sparta delegovany
10. kolo:
09/06/2018 SO - 8:00 Skaleš - Edson roz. delegovany
SO - 9:30 Capy - T-klub delegovany
SO - 11:00 Ortoprotetika - Bambariaci delegovany
SO - 12:30 Jordán - Blarak delegovany
10/06/2018 NE - 8:00 Zel - FC CCM Citron delegovany
NE - 9:30 Castel Franco - AC Roma delegovany
NE - 11:00 AC Karak - Sparta delegovany
11. kolo:
16/06/2018 SO - 8:00 Sparta - Capy roz. delegovany
SO - 9:30 AC Roma - Skaleš delegovany
SO - 11:00 FC CCM Citron - Castel Franco delegovany
SO - 12:30 Blarak - Zel delegovany
17/06/2018 NE - 8:00 Bambariaci - Jordán delegovany
NE - 9:30 T-klub - Ortoprotetika delegovany
NE - 11:00 Edson - AC Karak delegovany
12. kolo:
23/06/2018 SO - 8:00 Castel Franco - Blarak roz. delegovany
SO - 9:30 Ortoprotetika - Sparta delegovany
SO - 11:00 Jordán - T-klub delegovany
SO - 12:30 Zel - Bambariaci delegovany
24/06/2018 NE - 8:00 AC Karak - Capy delegovany
NE - 9:30 Skaleš - FC CCM Citron delegovany
NE - 11:00 Edson - AC Roma delegovany
13. kolo:
30/06/2018 SO - 8:00 AC Roma - AC Karak roz. delegovany
SO - 9:30 FC CCM Citron - Edson delegovany
SO - 11:00 Blarak - Skaleš delegovany
SO - 12:30 Bambariaci - Castel Franco delegovany
01/07/2018 NE - 8:00 T-klub - Zel delegovany
NE - 9:30 Sparta - Jordán delegovany
NE - 11:00 Capy - Ortoprotetika delegovany

 

Stiahnite si rozpis 1. MLMF JESEŇ 2017 vo formate PDF :

pdf2.png, 2,1kBRozlosovanie 1. MLMF JESEŇ 2017