Rozlosovanie

Rozpis jesennej časti 1. MLMF 2019
14. kolo  
17/08/2019 SO - 08:00 FC CCM Citron  - Skaleš  roz. delegovany
SO - 09:30 Edson  - Capy  delegovany
SO - 11:00 AC Roma  - T - klub  delegovany
SO - 12:30 Bambariaci  - K 2  delegovany
18/08/2019 NE - 08:00 Zel  - AC Karak  delegovany
NE - 09:30 Ortoprotetika  - Sparta  delegovany
15. kolo  
24/08/2019 SO - 08:00 AC Karak  - Ortoprotetika  roz. delegovany
SO - 09:30 K 2  - Zel  delegovany
SO - 11:00 FC CCM Citron  - Blarak  delegovany
SO - 12:30 Capy  - AC Roma  delegovany
25/08/2019 NE - 08:00 Skaleš  - Edson  delegovany
NE - 09:30 T - klub  - Bambariaci  delegovany
16. kolo  
31/08/2019 SO - 08:00 Edson  - FC CCM Citron  roz. delegovany
SO - 09:30 AC Roma  - Skaleš  delegovany
SO - 11:00 Bambariaci  - Capy  delegovany
SO - 12:30 Zel  - T - klub  delegovany
01/09/2019 NE - 08:00 Ortoprotetika  - K 2  delegovany
NE - 09:30 Blarak  - Sparta  delegovany
17. kolo  
07/09/2019 SO - 08:00 AC Karak  - Sparta  roz. delegovany
SO - 09:30 T - klub  - Ortoprotetika  delegovany
SO - 11:00 Capy  - Zel  delegovany
SO - 12:30 Skaleš  - Bambariaci  delegovany
08/09/2019 NE - 08:00 FC CCM Citron  - AC Roma  delegovany
NE - 09:30 Edson  - Blarak  delegovany
Rumbull 16.kolo
09/09/2019 PO - 17:00 RUMBULL  - AC Karak  roz. delegovany
Rumbull 17.kolo
11/09/2019 ST - 17:00 K 2  - RUMBULL  roz. delegovany
18. kolo  
14/09/2019 SO - 08:00 AC Roma  - Edson  roz. delegovany
SO - 09:30 Bambariaci  - FC CCM Citron  delegovany
SO - 11:00 Zel  - Skaleš  delegovany
SO - 12:30 Ortoprotetika  - Capy  delegovany
15/09/2019 NE - 08:00 Blarak  - AC Karak  delegovany
NE - 09:30 Sparta  - K 2  delegovany
Rumbull 18.kolo
16/09/2019 PO - 17:00 RUMBULL  - T - klub  roz. delegovany
Rumbull 19.kolo
18/09/2019 ST - 17:00 Capy  - RUMBULL  roz. delegovany
19. kolo  
21/09/2019 SO - 08:00 K 2  - AC Karak  roz. delegovany
SO - 09:30 T - klub  - Sparta  delegovany
SO - 11:00 Skaleš  - Ortoprotetika  delegovany
SO - 12:30 AC Roma  - Blarak  delegovany
22/09/2019 NE - 08:00 Edson  - Bambariaci  delegovany
NE - 09:30 FC CCM Citron  - Zel  delegovany
Rumbull 20.kolo
23/09/2019 PO - 17:00 RUMBULL  - Skaleš  roz. delegovany
Rumbull 21.kolo
25/09/2019 ST - 17:00 FC CCM Citron  - RUMBULL  roz. delegovany
20. kolo  
28/09/2019 SO - 08:00 Bambariaci  - AC Roma  roz. delegovany
SO - 09:30 Zel  - Edson  delegovany
SO - 11:00 Blarak  - K 2  delegovany
SO - 12:30 Sparta  - Capy  delegovany
29/09/2019 NE - 08:00 AC Karak  - T - klub  delegovany
NE - 09:30 Ortoprotetika  - FC CCM Citron  delegovany
Rumbull 22.kolo
30/09/2019 PO - 17:00 RUMBULL  - Edson  roz. delegovany
21. kolo  
05/10/2019 SO - 08:00 T - klub  - K 2  roz. delegovany
SO - 09:30 Capy  - AC Karak  delegovany
SO - 11:00 Bambariaci  - Blarak  delegovany
SO - 12:30 Edson  - Ortoprotetika  delegovany
06/10/2019 NE - 08:00 AC Roma  - Zel  delegovany
NE - 09:30 Skaleš  - Sparta  delegovany
Rumbull 23.kolo
07/10/2019 PO - 17:00 AC Roma  - RUMBULL  roz. delegovany
22. kolo  
12/10/2019 SO - 08:00 Zel  - Bambariaci  roz. delegovany
SO - 09:30 Blarak  - T - klub  delegovany
SO - 11:00 Sparta  - FC CCM Citron  delegovany
SO - 12:30 AC Karak  - Skaleš  delegovany
13/10/2019 NE - 08:00 K 2  - Capy  delegovany
NE - 09:30 Ortoprotetika  - AC Roma  delegovany
Rumbull 24.kolo
14/10/2019 PO - 17:00 RUMBULL  - Bambariaci  roz. delegovany
23. kolo  
19/10/2019 SO - 08:00 Zel  - Blarak  roz. delegovany
SO - 09:30 Skaleš  - K 2  delegovany
SO - 11:00 FC CCM Citron  - AC Karak  delegovany
SO - 12:30 Edson  - Sparta  delegovany
20/10/2019 NE - 08:00 Bambariaci  - Ortoprotetika  delegovany
NE - 09:30 Capy  - T - klub  delegovany
Rumbull 25.kolo
21/10/2019 PO - 17:00 Zel  - RUMBULL  roz. delegovany
24. kolo  
26/10/2019 SO - 08:00 Blarak  - Capy  roz. delegovany
SO - 09:30 Sparta  - AC Roma  delegovany
SO - 11:00 AC Karak  - Edson  delegovany
SO - 12:30 K 2  - FC CCM Citron  delegovany
27/10/2019 NE - 08:00 T - klub  - Skaleš  delegovany
NE - 09:30 Ortoprotetika  - Zel  delegovany
Rumbull 26.kolo
28/10/2019 PO - 17:00 RUMBULL  - Ortoprotetika  roz. delegovany
25. kolo  
02/11/2019 SO - 08:00 Skaleš  - Capy  roz. delegovany
SO - 09:30 FC CCM Citron  - T - klub  delegovany
SO - 11:00 Ortoprotetika  - Blarak  delegovany
SO - 12:30 AC Roma  - AC Karak  delegovany
03/11/2019 NE - 08:00 Bambariaci  - Sparta  delegovany
NE - 09:30 Edson  - K 2  delegovany
26. kolo  
09/11/2019 SO - 08:00 Sparta  - Zel  roz. delegovany
SO - 09:30 AC Karak  - Bambariaci  delegovany
SO - 11:00 K 2  - AC Roma  delegovany
SO - 12:30 T - klub  - Edson  delegovany
10/11/2019 NE - 08:00 Capy  - FC CCM Citron  delegovany
NE - 09:30 Blarak  - Skaleš  delegovany

 

Stiahnite si rozpis 1. MLMF JESEŇ 2019 vo formate PDF :

pdf2.png, 2,1kBRozlosovanie 1. MLMF JESEŇ 2019