Historická tabuľka 1. ligy MLMF po 34. ročníku 2018
| # |
Klub |
Roč. |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
| 1 |
FC CCM CITRON |
28 |
728 |
530 |
60 |
138 |
4138 : 1946 |
1120 |
| 2 |
Jordán |
31 |
796 |
447 |
75 |
274 |
3668 : 2900 |
969 |
| 3 |
Rafanda (Druvos) |
18 |
464 |
281 |
47 |
136 |
1999 : 1179 |
609 |
| 4 |
Capy (Ka&Po) |
19 |
500 |
259 |
43 |
198 |
2409 : 2019 |
561 |
| 5 |
PFC Baška |
16 |
420 |
221 |
51 |
148 |
1659 : 1477 |
493 |
| 6 |
Normál (Arcadia 2007) |
17 |
426 |
209 |
42 |
175 |
1635 : 1501 |
460 |
| 7 |
Brama Kdf |
16 |
412 |
209 |
34 |
169 |
1710 : 1585 |
452 |
| 8 |
Zel (Zel GT 10) |
15 |
360 |
204 |
36 |
120 |
1904 : 1525 |
444 |
| 9 |
Acab |
13 |
336 |
178 |
24 |
134 |
1579 : 1302 |
380 |
| 10 |
Sparta |
16 |
410 |
174 |
30 |
206 |
1803 : 1983 |
378 |
| 11 |
Nádej-Falcon |
14 |
368 |
167 |
30 |
171 |
1455 : 1364 |
364 |
| 12 |
MFC Fatra |
14 |
358 |
151 |
37 |
170 |
1376 : 1389 |
339 |
| 13 |
Edson |
10 |
260 |
156 |
21 |
83 |
1576 : 1044 |
333 |
| 14 |
Bambariaci |
10 |
260 |
156 |
15 |
89 |
1312 : 888 |
327 |
| 15 |
Sever |
14 |
343 |
135 |
39 |
188 |
1153 : 1441 |
309 |
| 16 |
Sokol |
13 |
332 |
134 |
35 |
163 |
1131 : 1332 |
303 |
| 17 |
R.M. Košútka |
10 |
266 |
116 |
32 |
118 |
816 : 847 |
264 |
| 18 |
PFC Bomex |
10 |
260 |
117 |
27 |
116 |
1019 : 1007 |
261 |
| 19 |
ŠK Spartakus (Baumit) |
10 |
254 |
99 |
30 |
125 |
951 : 1041 |
228 |
| 20 |
WS Tecx |
10 |
262 |
91 |
33 |
138 |
765 : 1030 |
215 |
| 21 |
FC Maťa 85 (Žaba) |
11 |
274 |
90 |
33 |
151 |
738 : 1102 |
213 |
| 22 |
Asfa |
7 |
178 |
91 |
23 |
64 |
651 : 512 |
205 |
| 23 |
N.P.S. |
10 |
262 |
89 |
22 |
152 |
993 : 1400 |
200 |
| 24 |
Orto-protetika |
9 |
234 |
81 |
23 |
130 |
916: 1239 |
185 |
| 25 |
Pumpa |
7 |
180 |
75 |
21 |
84 |
578 : 547 |
171 |
| 26 |
Sunny |
6 |
164 |
77 |
14 |
63 |
619: 588 |
168 |
| 27 |
AC Karak |
8 |
204 |
71 |
11 |
122 |
863 : 1131 |
153 |
| 28 |
Harlem |
7 |
188 |
62 |
21 |
105 |
628 : 903 |
145 |
| 29 |
Magátka |
5 |
126 |
56 |
24 |
46 |
387 : 367 |
136 |
| 30 |
Baťári (Frutéria) |
5 |
130 |
53 |
18 |
59 |
318 : 337 |
124 |
| 31 |
Rossoneri (Juve, Kaľo) |
5 |
126 |
55 |
8 |
63 |
505 : 546 |
118 |
| 32 |
Antrax |
4 |
104 |
50 |
10 |
44 |
486 : 454 |
110 |
| 33 |
C.F.A.T. |
6 |
148 |
40 |
21 |
87 |
389 : 625 |
101 |
| 34 |
Castel Franco |
7 |
180 |
43 |
15 |
122 |
535 : 1025 |
101 |
| 35 |
GaboTeam SPV (SPV) |
7 |
182 |
41 |
15 |
126 |
624 : 1190 |
97 |
| 36 |
Ľadoveň |
4 |
102 |
39 |
14 |
49 |
244 : 293 |
92 |
| 37 |
Masters (Techkomp) |
5 |
138 |
37 |
13 |
88 |
451 : 698 |
87 |
| 38 |
Košúty |
3 |
78 |
35 |
15 |
28 |
201 : 171 |
85 |
| 39 |
Ident (Flava) |
5 |
130 |
34 |
14 |
82 |
450 : 706 |
82 |
| 40 |
Bystrička |
3 |
88 |
27 |
12 |
49 |
209 : 310 |
66 |
| 41 |
Schwer Fittings |
2 |
52 |
30 |
3 |
19 |
244 : 175 |
63 |
| 42 |
AC Roma (Vartiak Roma) |
4 |
104 |
29 |
4 |
71 |
508 : 846 |
62 |
| 43 |
Smíchov (Char. Anjeli) |
4 |
102 |
26 |
8 |
68 |
331 : 511 |
60 |
| 44 |
Štúrka |
3 |
78 |
23 |
5 |
50 |
247 : 373 |
51 |
| 45 |
Vrútky |
3 |
70 |
23 |
3 |
44 |
205 : 304 |
49 |
| 46 |
Kurčatá |
2 |
52 |
13 |
11 |
28 |
132 : 203 |
37 |
| 48 |
T - klub |
1 |
52 |
16 |
4 |
32 |
202 : 273 |
36 |
| 47 |
Bohler |
3 |
78 |
16 |
4 |
58 |
167 : 416 |
36 |
| 49 |
Arcadia |
2 |
52 |
16 |
3 |
33 |
151 : 257 |
35 |
| 50 |
VDS Valča |
2 |
48 |
14 |
6 |
28 |
137 : 228 |
34 |
| 51 |
K 2 |
1 |
26 |
13 |
3 |
10 |
121 : 84 |
29 |
| 52 |
Čierna Pani |
2 |
44 |
10 |
7 |
27 |
143 : 125 |
27 |
| 53 |
Extrém |
2 |
52 |
11 |
4 |
37 |
168 : 316 |
26 |
| 54 |
Pizza Zotti |
1 |
26 |
10 |
3 |
13 |
94 : 132 |
22 |
| 55 |
Skaleš |
1 |
26 |
10 |
1 |
15 |
112 : 132 |
21 |
| 56 |
Bejvoč |
2 |
50 |
7 |
5 |
38 |
121 : 270 |
19 |
| 57 |
Hltači Ohňa |
2 |
52 |
5 |
6 |
41 |
136 : 257 |
16 |
| 58 |
Blarak |
1 |
26 |
6 |
3 |
17 |
106 : 164 |
15 |
| 59 |
Pizza Luana |
1 |
26 |
6 |
2 |
18 |
63 : 130 |
14 |
| 60 |
Veterans |
1 |
26 |
1 |
2 |
23 |
70 : 215 |
4 |
| 61 |
HU |
1 |
26 |
1 |
1 |
24 |
58 : 218 |
3 |
Historická tabuľka 1. ligy MLMF po 33. ročníku 2017
| # |
Klub |
Roč. |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
| 1 |
FC CCM CITRON |
27 |
702 |
510 |
58 |
134 |
3966 : 1844 |
1078 |
| 2 |
Jordán |
30 |
770 |
440 |
74 |
256 |
3551 : 2719 |
954 |
| 3 |
Rafanda (Druvos) |
18 |
464 |
281 |
47 |
136 |
1999 : 1179 |
609 |
| 4 |
Capy (Ka&Po) |
18 |
474 |
248 |
42 |
184 |
2296 : 1859 |
538 |
| 5 |
PFC Baška |
16 |
420 |
221 |
51 |
148 |
1659 : 1477 |
493 |
| 6 |
Normál (Arcadia 2007) |
17 |
426 |
209 |
42 |
175 |
1635 : 1501 |
460 |
| 7 |
Brama Kdf |
16 |
412 |
209 |
34 |
169 |
1710 : 1585 |
452 |
| 8 |
Zel (Zel GT 10) |
14 |
334 |
190 |
34 |
110 |
1753 : 1389 |
414 |
| 9 |
Acab |
13 |
336 |
178 |
24 |
134 |
1579 : 1302 |
380 |
| 10 |
Nádej-Falcon |
14 |
368 |
167 |
30 |
171 |
1455 : 1364 |
364 |
| 11 |
Sparta |
15 |
384 |
165 |
28 |
191 |
1716 : 1832 |
358 |
| 12 |
MFC Fatra |
14 |
358 |
151 |
37 |
170 |
1376 : 1389 |
339 |
| 13 |
Sever |
14 |
343 |
135 |
39 |
188 |
1153 : 1441 |
309 |
| 14 |
Sokol |
13 |
332 |
134 |
35 |
163 |
1131 : 1332 |
303 |
| 15 |
Edson |
9 |
234 |
136 |
19 |
79 |
1376 : 961 |
291 |
| 16 |
Bambariaci |
9 |
234 |
134 |
13 |
87 |
1113 : 842 |
281 |
| 17 |
R.M. Košútka |
10 |
266 |
116 |
32 |
118 |
816 : 847 |
264 |
| 18 |
PFC Bomex |
10 |
260 |
117 |
27 |
116 |
1019 : 1007 |
261 |
| 19 |
ŠK Spartakus (Baumit) |
10 |
254 |
99 |
30 |
125 |
951 : 1041 |
228 |
| 20 |
WS Tecx |
10 |
262 |
91 |
33 |
138 |
765 : 1030 |
215 |
| 21 |
FC Maťa 85 (Žaba) |
11 |
274 |
90 |
33 |
151 |
738 : 1102 |
213 |
| 22 |
Asfa |
7 |
178 |
91 |
23 |
64 |
651 : 512 |
205 |
| 23 |
N.P.S. |
10 |
262 |
89 |
22 |
152 |
993 : 1400 |
200 |
| 24 |
Pumpa |
7 |
180 |
75 |
21 |
84 |
578 : 547 |
171 |
| 25 |
Orto-protetika |
8 |
208 |
75 |
20 |
113 |
823: 1091 |
170 |
| 26 |
Sunny |
6 |
164 |
77 |
14 |
63 |
619: 588 |
168 |
| 27 |
Harlem |
7 |
188 |
62 |
21 |
105 |
628 : 903 |
145 |
| 28 |
Magátka |
5 |
126 |
56 |
24 |
46 |
387 : 367 |
136 |
| 29 |
Baťári (Frutéria) |
5 |
130 |
53 |
18 |
59 |
318 : 337 |
124 |
| 30 |
Rossoneri (Juve, Kaľo) |
5 |
126 |
55 |
8 |
63 |
505 : 546 |
118 |
| 31 |
AC Karak |
7 |
178 |
55 |
8 |
115 |
693 : 1015 |
118 |
| 32 |
Antrax |
4 |
104 |
50 |
10 |
44 |
486 : 454 |
110 |
| 33 |
C.F.A.T. |
6 |
148 |
40 |
21 |
87 |
389 : 625 |
101 |
| 34 |
GaboTeam SPV (SPV) |
7 |
182 |
41 |
15 |
126 |
624 : 1190 |
97 |
| 35 |
Castel Franco |
6 |
154 |
39 |
15 |
100 |
449 : 829 |
93 |
| 36 |
Ľadoveň |
4 |
102 |
39 |
14 |
49 |
244 : 293 |
92 |
| 37 |
Masters (Techkomp) |
5 |
138 |
37 |
13 |
88 |
451 : 698 |
87 |
| 38 |
Košúty |
3 |
78 |
35 |
15 |
28 |
201 : 171 |
85 |
| 39 |
Ident (Flava) |
5 |
130 |
34 |
14 |
82 |
450 : 706 |
82 |
| 40 |
Bystrička |
3 |
88 |
27 |
12 |
49 |
209 : 310 |
66 |
| 41 |
Schwer Fittings |
2 |
52 |
30 |
3 |
19 |
244 : 175 |
63 |
| 42 |
Smíchov (Ch. Anjeli) |
4 |
102 |
26 |
8 |
68 |
331 : 511 |
60 |
| 43 |
Štúrka |
3 |
78 |
23 |
5 |
50 |
247 : 373 |
51 |
| 44 |
Vrútky |
3 |
70 |
23 |
3 |
44 |
205 : 304 |
49 |
| 45 |
Kurčatá |
2 |
52 |
13 |
11 |
28 |
132 : 203 |
37 |
| 46 |
Bohler |
3 |
78 |
16 |
4 |
58 |
167 : 416 |
36 |
| 47 |
Arcadia |
2 |
52 |
16 |
3 |
33 |
151 : 257 |
35 |
| 48 |
VDS Valča |
2 |
48 |
14 |
6 |
28 |
137 : 228 |
34 |
| 49 |
Vartiak Roma (V.Valča) |
3 |
78 |
14 |
2 |
62 |
327 : 713 |
30 |
| 50 |
K 2 |
1 |
26 |
13 |
3 |
10 |
121 : 84 |
29 |
| 51 |
Čierna Pani |
2 |
44 |
10 |
7 |
27 |
143 : 125 |
27 |
| 52 |
Extrém |
2 |
52 |
11 |
4 |
37 |
168 : 316 |
26 |
| 53 |
Pizza Zotti |
1 |
26 |
10 |
3 |
13 |
94 : 132 |
22 |
| 54 |
Bejvoč |
2 |
50 |
7 |
5 |
38 |
121 : 270 |
19 |
| 55 |
T - klub |
1 |
26 |
6 |
4 |
16 |
87 : 139 |
16 |
| 56 |
Hltači Ohňa |
2 |
52 |
5 |
6 |
41 |
136 : 257 |
16 |
| 57 |
Pizza Luana |
1 |
26 |
6 |
2 |
18 |
63 : 130 |
14 |
| 58 |
Veterans |
1 |
26 |
1 |
2 |
23 |
70 : 215 |
4 |
| 59 |
HU |
1 |
26 |
1 |
1 |
24 |
58 : 218 |
3 |
Historická tabuľka 1. ligy MLMF po 32. ročníku 2016
| # |
Klub |
Roč. |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
| 1 |
FC CCM CITRON |
26 |
676 |
487 |
56 |
133 |
3742 : 1755 |
1030 |
| 2 |
Jordán |
29 |
744 |
431 |
71 |
242 |
3410 : 2562 |
933 |
| 3 |
Rafanda (Druvos) |
18 |
464 |
281 |
47 |
136 |
1999 : 1179 |
609 |
| 4 |
Capy (Ka&Po) |
17 |
448 |
239 |
40 |
169 |
2202 : 1737 |
518 |
| 5 |
PFC Baška |
16 |
420 |
221 |
51 |
148 |
1659 : 1477 |
493 |
| 6 |
Normál (Arcadia 2007) |
17 |
426 |
209 |
42 |
175 |
1635 : 1501 |
460 |
| 7 |
Brama Kdf |
16 |
412 |
209 |
34 |
169 |
1710 : 1585 |
452 |
| 8 |
Zel (Zel GT 10) |
13 |
308 |
171 |
33 |
104 |
1594 : 1270 |
375 |
| 9 |
Nádej-Falcon |
14 |
368 |
167 |
30 |
171 |
1455 : 1364 |
364 |
| 10 |
Acab |
12 |
310 |
168 |
23 |
119 |
1463 : 1152 |
359 |
| 11 |
MFC Fatra |
14 |
358 |
151 |
37 |
170 |
1376 : 1389 |
339 |
| 12 |
Sparta |
14 |
358 |
153 |
27 |
178 |
1589 : 1698 |
333 |
| 13 |
Sever |
14 |
343 |
135 |
39 |
188 |
1153 : 1441 |
309 |
| 14 |
Sokol |
13 |
332 |
134 |
35 |
163 |
1131 : 1332 |
303 |
| 15 |
R.M. Košútka |
10 |
266 |
116 |
32 |
118 |
816 : 847 |
264 |
| 16 |
PFC Bomex |
10 |
260 |
117 |
27 |
116 |
1019 : 1007 |
261 |
| 17 |
Edson |
8 |
208 |
120 |
17 |
71 |
1215 : 867 |
257 |
| 18 |
Bambariaci |
8 |
208 |
110 |
12 |
86 |
920 : 803 |
232 |
| 19 |
ŠK Spartakus (Baumit) |
10 |
254 |
99 |
30 |
125 |
951 : 1041 |
228 |
| 20 |
WS Tecx |
10 |
262 |
91 |
33 |
138 |
765 : 1030 |
215 |
| 21 |
FC Maťa 85 (Žaba) |
11 |
274 |
90 |
33 |
151 |
738 : 1102 |
213 |
| 22 |
Asfa |
7 |
178 |
91 |
23 |
64 |
651 : 512 |
205 |
| 23 |
N.P.S. |
10 |
262 |
89 |
22 |
152 |
993 : 1400 |
200 |
| 24 |
Pumpa |
7 |
180 |
75 |
21 |
84 |
578 : 547 |
171 |
| 25 |
Sunny |
6 |
164 |
77 |
14 |
63 |
619: 588 |
168 |
| 26 |
Orto-protetika |
7 |
182 |
65 |
17 |
100 |
710 : 971 |
147 |
| 27 |
Harlem |
7 |
188 |
62 |
21 |
105 |
628 : 903 |
145 |
| 28 |
Magátka |
5 |
126 |
56 |
24 |
46 |
387 : 367 |
136 |
| 29 |
Baťári (Frutéria) |
5 |
130 |
53 |
18 |
59 |
318 : 337 |
124 |
| 30 |
Rossoneri (Juve, Kaľo) |
5 |
126 |
55 |
8 |
63 |
505 : 546 |
118 |
| 31 |
Antrax |
4 |
104 |
50 |
10 |
44 |
486 : 454 |
110 |
| 32 |
C.F.A.T. |
6 |
148 |
40 |
21 |
87 |
389 : 625 |
101 |
| 33 |
AC Karak |
6 |
152 |
47 |
5 |
100 |
579 : 855 |
99 |
| 34 |
GaboTeam SPV (SPV) |
7 |
182 |
41 |
15 |
126 |
624 : 1190 |
97 |
| 35 |
Ľadoveň |
4 |
102 |
39 |
14 |
49 |
244 : 293 |
92 |
| 36 |
Masters (Techkomp) |
5 |
138 |
37 |
13 |
88 |
451 : 698 |
87 |
| 37 |
Košúty |
3 |
78 |
35 |
15 |
28 |
201 : 171 |
85 |
| 38 |
Castel Franco |
5 |
128 |
32 |
13 |
83 |
372 : 637 |
77 |
| 39 |
Ident (Flava) |
4 |
104 |
28 |
11 |
65 |
359 : 565 |
67 |
| 40 |
Bystrička |
3 |
88 |
27 |
12 |
49 |
209 : 310 |
66 |
| 41 |
Schwer Fittings |
2 |
52 |
30 |
3 |
19 |
244 : 175 |
63 |
| 42 |
Smíchov (Ch. Anjeli) |
4 |
102 |
26 |
8 |
68 |
331 : 511 |
60 |
| 43 |
Štúrka |
3 |
78 |
23 |
5 |
50 |
247 : 373 |
51 |
| 44 |
Vrútky |
3 |
70 |
23 |
3 |
44 |
205 : 304 |
49 |
| 45 |
Kurčatá |
2 |
52 |
13 |
11 |
28 |
132 : 203 |
37 |
| 46 |
Bohler |
3 |
78 |
16 |
4 |
58 |
167 : 416 |
36 |
| 47 |
Arcadia |
2 |
52 |
16 |
3 |
33 |
151 : 257 |
35 |
| 48 |
VDS Valča |
2 |
48 |
14 |
6 |
28 |
137 : 228 |
34 |
| 49 |
K 2 |
1 |
26 |
13 |
3 |
10 |
121 : 84 |
29 |
| 50 |
Čierna Pani |
2 |
44 |
10 |
7 |
27 |
143 : 125 |
27 |
| 51 |
Extrém |
2 |
52 |
11 |
4 |
37 |
168 : 316 |
26 |
| 52 |
Pizza Zotti |
1 |
26 |
10 |
3 |
13 |
94 : 132 |
22 |
| 53 |
Bejvoč |
2 |
50 |
7 |
5 |
38 |
121 : 270 |
19 |
| 54 |
Hltači Ohňa |
2 |
52 |
5 |
6 |
41 |
136 : 257 |
16 |
| 55 |
Pizza Luana |
1 |
26 |
6 |
2 |
18 |
63 : 130 |
14 |
| 56 |
Vartiak Roma (V.Valča) |
2 |
52 |
7 |
0 |
45 |
197 : 532 |
14 |
| 57 |
Veterans |
1 |
26 |
1 |
2 |
23 |
70 : 215 |
4 |
| 58 |
HU |
1 |
26 |
1 |
1 |
24 |
58 : 218 |
3 |
Historická tabuľka 1. ligy MLMF po 31. ročníku 2015
| # |
Klub |
Roč. |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
| 1 |
FC CCM CITRON |
25 |
650 |
464 |
54 |
132 |
3570 : 1688 |
982 |
| 2 |
Jordán |
29 |
744 |
431 |
71 |
242 |
3410 : 2562 |
933 |
| 3 |
Rafanda (Druvos) |
18 |
464 |
281 |
47 |
136 |
1999 : 1179 |
609 |
| 4 |
Capy (Ka&Po) |
16 |
422 |
228 |
39 |
155 |
2066 : 1599 |
495 |
| 5 |
PFC Baška |
16 |
420 |
221 |
51 |
148 |
1659 : 1477 |
493 |
| 6 |
Normál (Arcadia 2007) |
17 |
426 |
209 |
42 |
175 |
1635 : 1501 |
460 |
| 7 |
Brama Kdf |
16 |
412 |
209 |
34 |
169 |
1710 : 1585 |
452 |
| 8 |
Nádej-Falcon |
14 |
368 |
167 |
30 |
171 |
1455 : 1364 |
364 |
| 9 |
MFC Fatra |
14 |
358 |
151 |
37 |
170 |
1376 : 1389 |
339 |
| 10 |
Acab |
11 |
284 |
156 |
19 |
109 |
1317 : 1038 |
331 |
| 11 |
Zel (Zel GT 10) |
12 |
282 |
148 |
31 |
103 |
1364 : 1196 |
327 |
| 12 |
Sparta |
13 |
332 |
144 |
24 |
164 |
1483 : 1568 |
312 |
| 13 |
Sever |
14 |
343 |
135 |
39 |
188 |
1153 : 1441 |
309 |
| 14 |
Sokol |
13 |
332 |
134 |
35 |
163 |
1131 : 1332 |
303 |
| 15 |
R.M. Košútka |
10 |
266 |
116 |
32 |
118 |
816 : 847 |
264 |
| 16 |
PFC Bomex |
10 |
260 |
117 |
27 |
116 |
1019 : 1007 |
261 |
| 17 |
ŠK Spartakus (Baumit) |
10 |
254 |
99 |
30 |
125 |
951 : 1041 |
228 |
| 18 |
Edson |
7 |
182 |
104 |
15 |
63 |
1035 : 739 |
223 |
| 19 |
Ws Tecx |
10 |
262 |
91 |
33 |
138 |
765 : 1030 |
215 |
| 20 |
FC Maťa 85 (Žaba) |
11 |
274 |
90 |
33 |
151 |
738 : 1102 |
213 |
| 21 |
Asfa |
7 |
178 |
91 |
23 |
64 |
651 : 512 |
205 |
| 22 |
N.P.S. |
10 |
262 |
89 |
22 |
152 |
993 : 1400 |
200 |
| 23 |
Bambariaci |
7 |
182 |
89 |
12 |
81 |
770 : 740 |
190 |
| 24 |
Pumpa |
7 |
180 |
75 |
21 |
84 |
578 : 547 |
171 |
| 25 |
Sunny |
6 |
164 |
77 |
14 |
63 |
619: 588 |
168 |
| 26 |
Harlem |
7 |
188 |
62 |
21 |
105 |
628 : 903 |
145 |
| 27 |
Magátka |
5 |
126 |
56 |
24 |
46 |
387 : 367 |
136 |
| 28 |
Baťári (Frutéria) |
5 |
130 |
53 |
18 |
59 |
318 : 337 |
124 |
| 29 |
Orto-protetika |
6 |
156 |
55 |
13 |
88 |
589 : 845 |
123 |
| 30 |
Rossoneri (Juve, Kaľo) |
5 |
126 |
55 |
8 |
63 |
505 : 546 |
118 |
| 31 |
Antrax |
4 |
104 |
50 |
10 |
44 |
486 : 454 |
110 |
| 32 |
C.F.A.T. |
6 |
148 |
40 |
21 |
87 |
389 : 625 |
101 |
| 33 |
Ľadoveň |
4 |
102 |
39 |
14 |
49 |
244 : 293 |
92 |
| 34 |
Masters (Techkomp) |
5 |
138 |
37 |
13 |
88 |
451 : 698 |
87 |
| 35 |
Košúty |
3 |
78 |
35 |
15 |
28 |
201 : 171 |
85 |
| 36 |
SPV |
6 |
156 |
36 |
13 |
107 |
534 : 981 |
85 |
| 37 |
AC Karak |
5 |
125 |
38 |
5 |
83 |
463 : 673 |
81 |
| 38 |
Bystrička |
3 |
88 |
27 |
12 |
49 |
209 : 310 |
66 |
| 39 |
Schwer Fittings |
2 |
52 |
30 |
3 |
19 |
244 : 175 |
63 |
| 40 |
Smíchov (Ch. Anjeli) |
4 |
102 |
26 |
8 |
68 |
331 : 511 |
60 |
| 41 |
Castel Franco |
4 |
102 |
21 |
12 |
69 |
275 : 477 |
54 |
| 42 |
Štúrka |
3 |
78 |
23 |
5 |
50 |
247 : 373 |
51 |
| 43 |
Vrútky |
3 |
70 |
23 |
3 |
44 |
205 : 304 |
49 |
| 44 |
Flava |
3 |
78 |
19 |
10 |
49 |
256 : 438 |
48 |
| 45 |
Kurčatá |
2 |
52 |
13 |
11 |
28 |
132 : 203 |
37 |
| 46 |
Bohler |
3 |
78 |
16 |
4 |
58 |
167 : 416 |
36 |
| 47 |
Arcadia |
2 |
52 |
16 |
3 |
33 |
151 : 257 |
35 |
| 48 |
VDS Valča |
2 |
48 |
14 |
6 |
28 |
137 : 228 |
34 |
| 49 |
K 2 |
1 |
26 |
13 |
3 |
10 |
121 : 84 |
29 |
| 50 |
Čierna Pani |
2 |
44 |
10 |
7 |
27 |
143 : 125 |
27 |
| 51 |
Extrém |
2 |
52 |
11 |
4 |
37 |
168 : 316 |
26 |
| 52 |
Pizza Zotti |
1 |
26 |
10 |
3 |
13 |
94 : 132 |
22 |
| 53 |
Bejvoč |
2 |
50 |
7 |
5 |
38 |
121 : 270 |
19 |
| 54 |
Pizza Luana |
1 |
26 |
6 |
2 |
18 |
63 : 130 |
14 |
| 55 |
Vartiak Roma (V.Valča) |
2 |
52 |
7 |
0 |
45 |
197 : 532 |
14 |
| 56 |
Hltači Ohňa |
1 |
26 |
2 |
2 |
22 |
78 : 120 |
6 |
| 57 |
Veterans |
1 |
26 |
1 |
2 |
23 |
70 : 215 |
4 |
| 58 |
HU |
1 |
26 |
1 |
1 |
24 |
58 : 218 |
3 |
Historická tabuľka 1. ligy MLMF po 30. ročníku 2014
| # |
Klub |
Roč. |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
| 1 |
FC CCM CITRON |
24 |
624 |
444 |
51 |
129 |
3344 : 1615 |
939 |
| 2 |
Jordán |
28 |
718 |
428 |
70 |
220 |
3327 : 2368 |
926 |
| 3 |
Rafanda (Druvos) |
18 |
464 |
281 |
47 |
136 |
1999 : 1179 |
609 |
| 4 |
PFC Baška |
16 |
420 |
221 |
51 |
148 |
1659 : 1477 |
493 |
| 5 |
Capy (Ka&Po) |
15 |
396 |
216 |
38 |
142 |
1927 : 1470 |
470 |
| 6 |
Normál (Arcadia 2007) |
17 |
426 |
209 |
42 |
175 |
1635 : 1501 |
460 |
| 7 |
Brama Kdf |
16 |
412 |
209 |
34 |
169 |
1710 : 1585 |
452 |
| 8 |
Nádej-Falcon |
14 |
368 |
167 |
30 |
171 |
1455 : 1364 |
364 |
| 9 |
MFC Fatra |
14 |
358 |
151 |
37 |
170 |
1376 : 1389 |
339 |
| 10 |
Sever |
14 |
343 |
135 |
39 |
188 |
1153 : 1441 |
309 |
| 11 |
Sokol |
13 |
332 |
134 |
35 |
163 |
1131 : 1332 |
303 |
| 12 |
Acab |
10 |
258 |
141 |
17 |
100 |
1204 : 955 |
299 |
| 13 |
Sparta |
12 |
306 |
132 |
22 |
152 |
1368 : 1464 |
286 |
| 14 |
Zel (Zel GT 10) |
11 |
256 |
129 |
27 |
100 |
1152 : 1082 |
285 |
| 15 |
R.M. Košútka |
10 |
266 |
116 |
32 |
118 |
816 : 847 |
264 |
| 16 |
PFC Bomex |
10 |
260 |
117 |
27 |
116 |
1019 : 1007 |
261 |
| 17 |
ŠK Spartakus (Baumit) |
10 |
254 |
99 |
30 |
125 |
951 : 1041 |
228 |
| 18 |
Ws Tecx |
10 |
262 |
91 |
33 |
138 |
765 : 1030 |
215 |
| 19 |
FC Maťa 85 |
11 |
274 |
90 |
33 |
151 |
738 : 1102 |
213 |
| 20 |
Asfa (Desina) |
7 |
178 |
91 |
23 |
64 |
651 : 512 |
205 |
| 21 |
NPS |
10 |
262 |
89 |
22 |
152 |
993 : 1400 |
200 |
| 22 |
Edson |
6 |
156 |
88 |
11 |
57 |
824 : 644 |
187 |
| 23 |
Pumpa |
7 |
180 |
75 |
21 |
84 |
578 : 547 |
171 |
| 24 |
Sunny |
6 |
164 |
77 |
14 |
63 |
619 : 588 |
168 |
| 25 |
Harlem |
7 |
188 |
62 |
21 |
105 |
628: 903 |
145 |
| 26 |
Bambariaci |
6 |
156 |
67 |
10 |
79 |
621 : 688 |
144 |
| 27 |
Magátka |
5 |
126 |
56 |
24 |
46 |
387 : 367 |
136 |
| 28 |
Baťári (Frutéria) |
5 |
130 |
53 |
18 |
59 |
318 : 337 |
124 |
| 29 |
Rossoneri (Juve, Kaľo) |
5 |
126 |
55 |
8 |
63 |
505 : 546 |
118 |
| 30 |
Antrax |
4 |
104 |
50 |
10 |
44 |
486 : 454 |
110 |
| 31 |
C.F.A.T. |
6 |
148 |
40 |
21 |
87 |
389 : 625 |
101 |
| 32 |
Orto-protetika |
5 |
130 |
42 |
11 |
77 |
453 : 718 |
95 |
| 33 |
Ľadoveň |
4 |
102 |
39 |
14 |
49 |
244 : 293 |
92 |
| 34 |
Masters (Techkomp) |
5 |
138 |
37 |
13 |
88 |
451 : 698 |
87 |
| 35 |
Košúty |
3 |
78 |
35 |
15 |
28 |
201 : 171 |
85 |
| 36 |
AC Karak |
4 |
126 |
38 |
5 |
83 |
463 : 673 |
81 |
| 37 |
SPV |
5 |
130 |
32 |
11 |
87 |
453 : 744 |
75 |
| 38 |
Bystrička |
3 |
88 |
27 |
12 |
49 |
209 : 310 |
66 |
| 39 |
Schwer Fittings |
2 |
52 |
30 |
3 |
19 |
244 : 175 |
63 |
| 40 |
Smíchov (Ch. Anjeli) |
4 |
102 |
26 |
8 |
68 |
331 : 511 |
60 |
| 41 |
Štúrka |
3 |
78 |
23 |
5 |
50 |
247 : 373 |
51 |
| 42 |
Vrútky |
3 |
70 |
23 |
3 |
44 |
205 : 304 |
49 |
| 43 |
Kurčatá |
2 |
52 |
13 |
11 |
28 |
132 : 203 |
37 |
| 44 |
Bohler |
3 |
78 |
16 |
4 |
58 |
167 : 416 |
36 |
| 45 |
Castel Franco |
3 |
76 |
14 |
8 |
54 |
183 : 348 |
36 |
| 46 |
Arcadia |
2 |
52 |
16 |
3 |
33 |
151 : 257 |
35 |
| 47 |
VDS Valča |
2 |
48 |
14 |
6 |
28 |
137 : 228 |
34 |
| 48 |
Flava |
2 |
52 |
12 |
8 |
32 |
167 : 265 |
32 |
| 49 |
Čierna Pani |
2 |
44 |
10 |
7 |
27 |
143 : 125 |
27 |
| 50 |
Extrém |
2 |
52 |
11 |
4 |
37 |
168 : 316 |
26 |
| 51 |
Pizza Zotti |
1 |
26 |
10 |
3 |
13 |
94 : 132 |
22 |
| 52 |
Bejvoč |
2 |
50 |
7 |
5 |
38 |
121 : 270 |
19 |
| 53 |
Pizza Luana |
1 |
26 |
6 |
2 |
18 |
63 : 130 |
14 |
| 54 |
VS Valča (Vartiak) |
1 |
26 |
4 |
0 |
22 |
115 : 277 |
8 |
| 55 |
Hltači Ohňa |
1 |
26 |
2 |
2 |
22 |
78 : 120 |
6 |
| 56 |
Veterans |
1 |
26 |
1 |
2 |
23 |
70 : 215 |
4 |
| 57 |
Hltači Ohňa |
1 |
26 |
1 |
1 |
24 |
58 : 218 |
3 |
Historická tabuľka 1. ligy MLMF po 29. ročníku 2013
| # |
Klub |
Roč. |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
| 1 |
Jordán |
27 |
692 |
419 |
65 |
208 |
3229 : 2243 |
903 |
| 2 |
FC CCM Citron |
23 |
598 |
423 |
49 |
126 |
3190 : 1536 |
895 |
| 3 |
Rafanda (Druvos) |
18 |
464 |
281 |
47 |
136 |
1999 : 1179 |
609 |
| 4 |
PFC Baška |
16 |
420 |
221 |
51 |
148 |
1659 : 1477 |
493 |
| 5 |
Normál (Arcadia 2007) |
17 |
426 |
199 |
42 |
175 |
1635 : 1501 |
460 |
| 6 |
Brama Kdf |
16 |
412 |
209 |
34 |
169 |
1710 : 1585 |
452 |
| 7 |
Ka&Po (C&P) |
14 |
370 |
201 |
36 |
133 |
1813 : 1383 |
438 |
| 8 |
Nádej-Falcon |
14 |
368 |
167 |
30 |
171 |
1455 : 1364 |
364 |
| 9 |
MFC Fatra |
14 |
358 |
151 |
37 |
170 |
1376 : 1389 |
339 |
| 10 |
Sever |
14 |
343 |
135 |
39 |
188 |
1153 : 1441 |
309 |
| 11 |
Sokol |
13 |
332 |
134 |
35 |
163 |
1131 : 1332 |
303 |
| 12 |
R.M. Košútka |
10 |
266 |
116 |
32 |
118 |
816 : 847 |
264 |
| 13 |
Sparta |
11 |
280 |
122 |
19 |
139 |
1286 : 1355 |
263 |
| 14 |
PFC Bomex |
10 |
260 |
117 |
27 |
116 |
1019 : 1007 |
261 |
| 15 |
ACAB |
9 |
232 |
121 |
17 |
94 |
1085 : 899 |
259 |
| 16 |
Zel-Gt |
10 |
230 |
110 |
25 |
95 |
1026 : 1014 |
245 |
| 17 |
ŠK Spartakus (Baumit) |
10 |
254 |
99 |
30 |
125 |
951 : 1041 |
228 |
| 18 |
Ws Tecx |
10 |
262 |
91 |
33 |
138 |
765 : 1030 |
215 |
| 19 |
FC Maťa 85 |
11 |
274 |
90 |
33 |
151 |
738 : 1102 |
213 |
| 20 |
Asfa (Desina) |
7 |
178 |
91 |
23 |
64 |
651 : 512 |
205 |
| 21 |
NPS |
10 |
262 |
89 |
22 |
152 |
993 : 1400 |
200 |
| 22 |
Sunny |
6 |
164 |
77 |
14 |
63 |
619 : 588 |
188 |
| 23 |
Pumpa |
7 |
180 |
75 |
21 |
84 |
578 : 547 |
171 |
| 24 |
Edson |
5 |
130 |
71 |
8 |
51 |
694 : 565 |
150 |
| 25 |
Harlem |
7 |
188 |
62 |
21 |
105 |
628: 903 |
145 |
| 26 |
Magátka |
5 |
126 |
56 |
24 |
46 |
387 : 367 |
136 |
| 27 |
Beťári (Frutéria) |
5 |
130 |
53 |
18 |
59 |
318 : 337 |
124 |
| 28 |
Rossoneri (Juve, Kaľo) |
5 |
126 |
55 |
8 |
63 |
505 : 546 |
118 |
| 29 |
Bambariaci |
5 |
130 |
54 |
8 |
68 |
533 : 603 |
116 |
| 30 |
Antrax |
4 |
104 |
50 |
10 |
44 |
486 : 454 |
110 |
| 31 |
C.F.A.T. |
6 |
148 |
40 |
21 |
87 |
389 : 625 |
101 |
| 32 |
Ľadoveň |
4 |
102 |
39 |
14 |
49 |
244 : 293 |
92 |
| 33 |
Masters (Techkomp) |
5 |
138 |
37 |
13 |
88 |
451 : 698 |
87 |
| 34 |
Košúty |
3 |
78 |
35 |
15 |
28 |
201 : 171 |
85 |
| 35 |
Orto-protetika |
4 |
104 |
34 |
8 |
62 |
369 : 601 |
76 |
| 36 |
AC Karak |
4 |
100 |
32 |
4 |
64 |
367 : 527 |
68 |
| 37 |
Bystrička |
3 |
88 |
27 |
12 |
49 |
209 : 310 |
66 |
| 38 |
Schwer Fittings |
2 |
52 |
30 |
3 |
19 |
244 : 175 |
63 |
| 39 |
Smíchov (Ch. Anjeli) |
4 |
102 |
26 |
8 |
68 |
331 : 511 |
60 |
| 40 |
SPV |
4 |
104 |
22 |
9 |
73 |
349 : 612 |
53 |
| 41 |
Štúrka |
3 |
78 |
23 |
5 |
50 |
247 : 373 |
51 |
| 42 |
Vrútky |
3 |
70 |
23 |
3 |
44 |
205 : 304 |
49 |
| 43 |
Kurčatá |
2 |
52 |
13 |
11 |
28 |
132 : 203 |
37 |
| 44 |
Bohler |
3 |
78 |
16 |
4 |
58 |
167 : 416 |
36 |
| 45 |
Arcadia |
2 |
52 |
16 |
3 |
33 |
151 : 257 |
35 |
| 46 |
VDS Valča |
2 |
48 |
14 |
6 |
28 |
137 : 228 |
34 |
| 47 |
Čierna Pani |
2 |
44 |
10 |
7 |
27 |
143 : 125 |
27 |
| 48 |
Extrém |
2 |
52 |
11 |
4 |
37 |
168 : 316 |
26 |
| 49 |
Pizza Zotti |
1 |
26 |
10 |
3 |
13 |
94 : 132 |
22 |
| 50 |
Castel Franco |
2 |
50 |
8 |
4 |
38 |
111 : 232 |
20 |
| 51 |
Bejvoč |
2 |
50 |
7 |
5 |
38 |
121 : 270 |
19 |
| 52 |
Pizza Luana |
1 |
26 |
6 |
2 |
18 |
63 : 130 |
14 |
| 53 |
Flava |
1 |
26 |
4 |
3 |
19 |
85 : 157 |
11 |
| 54 |
VS Valča (Vartiak) |
1 |
26 |
4 |
0 |
22 |
115 : 277 |
8 |
| 55 |
Veterans |
1 |
26 |
1 |
2 |
23 |
70 : 215 |
4 |
| 56 |
HU |
1 |
26 |
1 |
1 |
24 |
58 : 218 |
3 |
Historická tabuľka 1. ligy MLMF po 28. ročníku 2012
| # |
Klub |
Roč. |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
| 1 |
Jordán |
26 |
666 |
410 |
62 |
194 |
3127 : 2100 |
882 |
| 2 |
FC CCM Citron |
22 |
572 |
401 |
47 |
124 |
3015 : 1477 |
849 |
| 3 |
Rafanda (Druvos) |
18 |
464 |
281 |
47 |
136 |
1999 : 1179 |
609 |
| 4 |
PFC Baška |
16 |
420 |
221 |
51 |
148 |
1659 : 1477 |
493 |
| 5 |
Normál (Arcadia 2007) |
17 |
426 |
199 |
42 |
175 |
1635 : 1501 |
460 |
| 6 |
Brama Kdf |
15 |
386 |
199 |
32 |
155 |
1611 : 1491 |
430 |
| 7 |
Ka&Po (C&P) |
13 |
344 |
185 |
33 |
126 |
1680 : 1298 |
403 |
| 8 |
Nádej-Falcon |
14 |
368 |
167 |
30 |
171 |
1455 : 1364 |
364 |
| 9 |
MFC Fatra |
14 |
358 |
151 |
37 |
170 |
1376 : 1389 |
339 |
| 10 |
Sever |
14 |
343 |
135 |
39 |
188 |
1153 : 1441 |
309 |
| 11 |
Sokol |
13 |
332 |
134 |
35 |
163 |
1131 : 1332 |
303 |
| 12 |
R.M. Košútka |
10 |
266 |
116 |
32 |
118 |
816 : 847 |
264 |
| 13 |
PFC Bomex |
10 |
260 |
117 |
27 |
116 |
1019 : 1007 |
261 |
| 14 |
Sparta |
10 |
254 |
114 |
17 |
123 |
1181 : 1225 |
245 |
| 15 |
ŠK Spartakus (Baumit) |
10 |
254 |
99 |
30 |
125 |
951 : 1041 |
228 |
| 16 |
ACAB |
8 |
206 |
104 |
14 |
88 |
961 : 825 |
222 |
| 17 |
Ws Tecx |
10 |
262 |
91 |
33 |
138 |
765 : 1030 |
215 |
| 18 |
FC Maťa 85 |
11 |
274 |
90 |
33 |
151 |
738 : 1102 |
213 |
| 19 |
Zel-Gt |
8 |
204 |
95 |
23 |
86 |
902 : 890 |
213 |
| 20 |
Asfa (Desina) |
7 |
178 |
91 |
23 |
64 |
651 : 512 |
205 |
| 21 |
NPS |
9 |
236 |
88 |
20 |
128 |
947 : 1207 |
196 |
| 22 |
Sunny |
6 |
164 |
77 |
14 |
63 |
619 : 588 |
188 |
| 23 |
Pumpa |
7 |
180 |
75 |
21 |
84 |
578 : 547 |
171 |
| 24 |
Harlem |
7 |
188 |
62 |
21 |
105 |
628: 903 |
145 |
| 25 |
Magátka |
5 |
126 |
56 |
24 |
46 |
387 : 367 |
136 |
| 26 |
Beťári (Frutéria) |
5 |
130 |
53 |
18 |
59 |
318 : 337 |
124 |
| 27 |
Edson |
4 |
104 |
57 |
6 |
41 |
550 : 459 |
120 |
| 28 |
C.F.A.T. |
6 |
148 |
40 |
21 |
87 |
389 : 625 |
101 |
| 29 |
Ľadoveň |
4 |
102 |
39 |
14 |
49 |
244 : 293 |
92 |
| 30 |
Juve-Novstav (Kaľo) |
4 |
100 |
43 |
6 |
51 |
381 : 430 |
92 |
| 31 |
Bambariaci |
4 |
104 |
43 |
4 |
57 |
430 : 515 |
90 |
| 32 |
Masters (Techkomp) |
5 |
138 |
37 |
13 |
88 |
451 : 698 |
87 |
| 33 |
Antrax |
3 |
78 |
40 |
7 |
31 |
398 : 335 |
87 |
| 34 |
Košúty |
3 |
78 |
35 |
15 |
28 |
201 : 171 |
85 |
| 35 |
AC Karak |
4 |
100 |
32 |
4 |
64 |
367 : 527 |
68 |
| 36 |
Bystrička |
3 |
88 |
27 |
12 |
49 |
209 : 310 |
66 |
| 37 |
Schwer Fittings |
2 |
52 |
30 |
3 |
19 |
244 : 175 |
63 |
| 38 |
Smíchov (Ch. Anjeli) |
4 |
102 |
26 |
8 |
68 |
331 : 511 |
60 |
| 39 |
Orto-protetika |
3 |
78 |
26 |
4 |
48 |
273 : 464 |
56 |
| 40 |
Štúrka |
3 |
78 |
23 |
5 |
50 |
247 : 373 |
51 |
| 41 |
Vrútky |
3 |
70 |
23 |
3 |
44 |
205 : 304 |
49 |
| 42 |
Kurčatá |
2 |
52 |
13 |
11 |
28 |
132 : 203 |
37 |
| 43 |
Bohler |
3 |
78 |
16 |
4 |
58 |
167 : 416 |
36 |
| 44 |
Arcadia |
2 |
52 |
16 |
3 |
33 |
151 : 257 |
35 |
| 45 |
VDS Valča |
2 |
48 |
14 |
6 |
28 |
137 : 228 |
34 |
| 46 |
SPV |
3 |
78 |
12 |
5 |
61 |
234 : 502 |
29 |
| 47 |
Čierna Pani |
2 |
44 |
10 |
7 |
27 |
143 : 125 |
27 |
| 48 |
Extrém |
2 |
52 |
11 |
4 |
37 |
168 : 316 |
26 |
| 49 |
Pizza Zotti |
1 |
26 |
10 |
3 |
13 |
94 : 132 |
22 |
| 50 |
Castel Franco |
2 |
50 |
8 |
4 |
38 |
111 : 232 |
20 |
| 51 |
Bejvoč |
2 |
50 |
7 |
5 |
38 |
121 : 270 |
19 |
| 52 |
Pizza Luana |
1 |
26 |
6 |
2 |
18 |
63 : 130 |
14 |
| 53 |
Flava |
1 |
26 |
4 |
3 |
19 |
85 : 157 |
11 |
| 54 |
VS Valča (Vartiak) |
1 |
26 |
4 |
0 |
22 |
115 : 277 |
8 |
| 55 |
Veterans |
1 |
26 |
1 |
2 |
23 |
70 : 215 |
4 |
| 56 |
HU |
1 |
26 |
1 |
1 |
24 |
58 : 218 |
3 |
Historická tabuľka 1. ligy MLMF po 27. ročníku 2011
| # |
Klub |
Roč. |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
| 1 |
Jordán |
25 |
640 |
399 |
58 |
183 |
3010 : 1977 |
856 |
| 2 |
FC CCM Citron |
21 |
546 |
383 |
44 |
119 |
2871 : 1411 |
810 |
| 3 |
Rafanda (Druvos) |
18 |
464 |
281 |
47 |
136 |
1999 : 1179 |
609 |
| 4 |
PFC Baška |
16 |
420 |
221 |
51 |
148 |
1659 : 1477 |
493 |
| 5 |
Normál (Arcadia 2007) |
17 |
426 |
199 |
42 |
175 |
1635 : 1501 |
460 |
| 6 |
Brama Kdf |
14 |
360 |
189 |
28 |
143 |
1504 : 1385 |
406 |
| 7 |
Nádej-Falcon |
14 |
368 |
167 |
30 |
171 |
1455 : 1364 |
364 |
| 8 |
Ka&Po (C&P) |
12 |
318 |
165 |
33 |
120 |
1524 : 1198 |
363 |
| 9 |
MFC Fatra |
14 |
358 |
151 |
37 |
170 |
1376 : 1389 |
339 |
| 10 |
Sever |
14 |
343 |
135 |
39 |
188 |
1153 : 1441 |
309 |
| 11 |
Sokol |
13 |
332 |
134 |
35 |
163 |
1131 : 1332 |
303 |
| 12 |
R.M. Košútka |
10 |
266 |
116 |
32 |
118 |
816 : 847 |
264 |
| 13 |
PFC Bomex |
10 |
260 |
117 |
27 |
116 |
1019 : 1007 |
261 |
| 14 |
ŠK Spartakus (Baumit) |
10 |
254 |
99 |
30 |
125 |
951 : 1041 |
228 |
| 15 |
Sparta |
9 |
228 |
103 |
15 |
110 |
1065 : 1134 |
221 |
| 16 |
Ws Tecx |
10 |
262 |
91 |
33 |
138 |
765 : 1030 |
215 |
| 17 |
FC Maťa 85 |
11 |
274 |
90 |
33 |
151 |
738 : 1102 |
213 |
| 18 |
Zel-Gt |
8 |
204 |
95 |
23 |
86 |
902 : 890 |
213 |
| 19 |
Asfa (Desina) |
7 |
178 |
91 |
23 |
64 |
651 : 512 |
205 |
| 20 |
NPS |
9 |
236 |
88 |
20 |
128 |
947 : 1207 |
196 |
| 21 |
Sunny |
6 |
164 |
77 |
14 |
63 |
619 : 588 |
188 |
| 22 |
ACAB |
7 |
180 |
85 |
11 |
84 |
804 : 750 |
181 |
| 23 |
Pumpa |
7 |
180 |
75 |
21 |
84 |
578 : 547 |
171 |
| 24 |
Harlem |
7 |
188 |
62 |
21 |
105 |
628: 903 |
145 |
| 25 |
Magátka |
5 |
126 |
56 |
24 |
46 |
387 : 367 |
136 |
| 26 |
Beťári (Frutéria) |
5 |
130 |
53 |
18 |
59 |
318 : 337 |
124 |
| 27 |
C.F.A.T. |
6 |
148 |
40 |
21 |
87 |
389 : 625 |
101 |
| 28 |
Ľadoveň |
4 |
102 |
39 |
14 |
49 |
244 : 293 |
92 |
| 29 |
Juve-Novstav (Kaľo) |
4 |
100 |
43 |
6 |
51 |
381 : 430 |
92 |
| 30 |
Masters (Techkomp) |
5 |
138 |
37 |
13 |
88 |
451 : 698 |
87 |
| 31 |
Košúty |
3 |
78 |
35 |
15 |
28 |
201 : 171 |
85 |
| 32 |
Edson |
3 |
78 |
40 |
5 |
33 |
415 : 365 |
85 |
| 33 |
AC Karak |
4 |
100 |
32 |
4 |
64 |
367 : 527 |
85 |
| 34 |
Bystrička |
3 |
88 |
27 |
12 |
49 |
209 : 310 |
66 |
| 35 |
Schwer Fittings |
2 |
52 |
30 |
3 |
19 |
244 : 175 |
63 |
| 36 |
Bambariaci |
3 |
78 |
30 |
2 |
46 |
311 : 395 |
62 |
| 37 |
Smíchov (Ch. Anjeli) |
4 |
102 |
26 |
8 |
68 |
331 : 511 |
60 |
| 38 |
Štúrka |
3 |
78 |
23 |
5 |
50 |
247 : 373 |
51 |
| 39 |
Vrútky |
3 |
70 |
23 |
3 |
44 |
205 : 304 |
49 |
| 40 |
Antrax |
2 |
52 |
21 |
5 |
26 |
249 : 276 |
47 |
| 41 |
Orto-protetika |
2 |
52 |
20 |
3 |
29 |
193 : 290 |
43 |
| 42 |
Kurčatá |
2 |
52 |
13 |
11 |
28 |
132 : 203 |
37 |
| 43 |
Bohler |
3 |
78 |
16 |
4 |
58 |
167 : 416 |
36 |
| 44 |
Arcadia |
2 |
52 |
16 |
3 |
33 |
151 : 257 |
35 |
| 45 |
VDS Valča |
2 |
48 |
14 |
6 |
28 |
137 : 228 |
34 |
| 46 |
Čierna Pani |
2 |
44 |
10 |
7 |
27 |
143 : 125 |
27 |
| 47 |
Extrém |
2 |
52 |
11 |
4 |
37 |
168 : 316 |
26 |
| 48 |
Pizza Zotti |
1 |
26 |
10 |
3 |
13 |
94 : 132 |
22 |
| 49 |
Castel Franco |
2 |
50 |
8 |
4 |
38 |
111 : 232 |
20 |
| 50 |
Bejvoč |
2 |
50 |
7 |
5 |
38 |
121 : 270 |
19 |
| 51 |
Pizza Luana |
1 |
26 |
6 |
2 |
18 |
63 : 130 |
14 |
| 52 |
SPV |
2 |
52 |
6 |
2 |
44 |
138 : 341 |
14 |
| 53 |
VS Valča (Vartiak) |
1 |
26 |
4 |
0 |
22 |
115 : 277 |
8 |
| 54 |
HU |
1 |
26 |
1 |
1 |
24 |
58 : 218 |
3 |
Historická tabuľka 1. ligy MLMF po 26. ročníku 2010
| # |
Klub |
Roč. |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
| 1 |
Jordán |
24 |
614 |
381 |
55 |
178 |
2850 : 1896 |
817 |
| 2 |
FC CCM Citron |
20 |
520 |
362 |
43 |
115 |
2716 : 1345 |
767 |
| 3 |
Rafanda (Druvos) |
18 |
464 |
281 |
47 |
136 |
1999 : 1179 |
609 |
| 4 |
PFC Baška |
16 |
420 |
221 |
51 |
148 |
1659 : 1477 |
493 |
| 5 |
Normál (Arcadia 2007) |
17 |
426 |
199 |
42 |
175 |
1635 : 1501 |
460 |
| 6 |
Brama Kdf |
3 |
334 |
179 |
27 |
128 |
1386 : 1228 |
385 |
| 7 |
Nádej-Falcon |
14 |
368 |
167 |
30 |
171 |
1455 : 1364 |
364 |
| 8 |
MFC Fatra |
14 |
358 |
151 |
37 |
170 |
1376 : 1389 |
339 |
| 9 |
Ka&Po (C&P) |
11 |
292 |
145 |
32 |
115 |
1322 : 1095 |
322 |
| 10 |
Sever |
14 |
343 |
135 |
39 |
188 |
1153 : 1441 |
309 |
| 11 |
Sokol |
13 |
332 |
134 |
35 |
163 |
1131 : 1332 |
303 |
| 12 |
R.M. Košútka |
10 |
266 |
116 |
32 |
118 |
816 : 847 |
264 |
| 13 |
PFC Bomex |
10 |
260 |
117 |
27 |
116 |
1019 : 1007 |
261 |
| 14 |
ŠK Spartakus (Baumit) |
10 |
254 |
99 |
30 |
125 |
951 : 1041 |
228 |
| 15 |
Ws Tecx |
10 |
262 |
91 |
33 |
138 |
765 : 1030 |
215 |
| 16 |
FC Maťa 85 |
11 |
274 |
90 |
33 |
151 |
738 : 1102 |
213 |
| 17 |
Asfa (Desina) |
7 |
178 |
91 |
23 |
64 |
651 : 512 |
205 |
| 18 |
NPS |
9 |
236 |
88 |
20 |
128 |
947 : 1207 |
196 |
| 19 |
Sunny |
6 |
164 |
77 |
14 |
63 |
619 : 588 |
188 |
| 20 |
Sparta |
8 |
202 |
87 |
14 |
101 |
920 : 1041 |
188 |
| 21 |
Zel-Gt |
7 |
178 |
80 |
22 |
76 |
754 : 747 |
182 |
| 22 |
Pumpa |
7 |
180 |
75 |
21 |
84 |
578 : 547 |
171 |
| 23 |
Harlem |
7 |
188 |
62 |
21 |
105 |
628: 903 |
145 |
| 24 |
ACAB |
6 |
154 |
65 |
9 |
80 |
590 : 674 |
139 |
| 25 |
Magátka |
5 |
126 |
56 |
24 |
46 |
387 : 367 |
136 |
| 26 |
Beťári (Frutéria) |
5 |
130 |
53 |
18 |
59 |
318 : 337 |
124 |
| 27 |
C.F.A.T. |
6 |
148 |
40 |
21 |
87 |
389 : 625 |
101 |
| 28 |
Ľadoveň |
4 |
102 |
39 |
14 |
49 |
244 : 293 |
92 |
| 29 |
Juve-Novstav (Kaľo) |
4 |
100 |
43 |
6 |
51 |
381 : 430 |
92 |
| 30 |
Masters (Techkomp) |
5 |
138 |
37 |
13 |
88 |
451 : 698 |
87 |
| 31 |
Košúty |
3 |
78 |
35 |
15 |
28 |
201 : 171 |
85 |
| 32 |
Bystrička |
3 |
88 |
27 |
12 |
49 |
209 : 310 |
66 |
| 33 |
Schwer Fittings |
2 |
52 |
30 |
3 |
19 |
244 : 175 |
63 |
| 34 |
Smíchov (Ch. Anjeli) |
4 |
102 |
26 |
8 |
68 |
331 : 511 |
60 |
| 35 |
Edson |
2 |
52 |
26 |
4 |
22 |
264 : 240 |
56 |
| 36 |
AC Karak |
3 |
74 |
25 |
4 |
45 |
284 : 365 |
54 |
| 37 |
Štúrka |
3 |
78 |
23 |
5 |
50 |
247 : 373 |
51 |
| 38 |
Vrútky |
3 |
70 |
23 |
3 |
44 |
205 : 304 |
49 |
| 39 |
Bambariaci |
2 |
52 |
21 |
1 |
30 |
208 : 261 |
43 |
| 40 |
Kurčatá |
2 |
52 |
13 |
11 |
28 |
132 : 203 |
37 |
| 41 |
Bohler |
3 |
78 |
16 |
4 |
58 |
167 : 416 |
36 |
| 42 |
Arcadia |
2 |
52 |
16 |
3 |
33 |
151 : 257 |
35 |
| 43 |
VDS Valča |
2 |
48 |
14 |
6 |
28 |
137 : 228 |
34 |
| 44 |
Antrax |
1 |
26 |
13 |
3 |
10 |
139 : 115 |
29 |
| 45 |
Čierna Pani |
2 |
44 |
10 |
7 |
27 |
143 : 125 |
27 |
| 46 |
Extrém |
2 |
52 |
11 |
4 |
37 |
168 : 316 |
26 |
| 47 |
Pizza Zotti |
1 |
26 |
10 |
3 |
13 |
94 : 132 |
22 |
| 48 |
Orto-protetika |
1 |
26 |
10 |
2 |
14 |
98 : 142 |
22 |
| 49 |
Castel Franco |
2 |
50 |
8 |
4 |
38 |
111 : 232 |
20 |
| 50 |
Bejvoč |
2 |
50 |
7 |
5 |
38 |
121 : 270 |
19 |
| 51 |
Pizza Luana |
1 |
26 |
6 |
2 |
18 |
63 : 130 |
14 |
| 52 |
VS Valča (Vartiak) |
1 |
26 |
4 |
0 |
22 |
115 : 277 |
8 |
| 53 |
SPV |
1 |
26 |
2 |
0 |
24 |
38 : 166 |
4 |
Historická tabuľka 1. ligy MLMF po 25. ročníku 2009
| # |
Klub |
Roč. |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
| 1 |
Jordán |
23 |
588 |
365 |
55 |
168 |
2693 : 1795 |
785 |
| 2 |
FC CCM Citron |
19 |
494 |
347 |
42 |
105 |
2584 : 1269 |
736 |
| 3 |
Rafanda (Druvos) |
18 |
464 |
281 |
47 |
136 |
1999 : 1179 |
609 |
| 4 |
PFC Baška |
16 |
420 |
221 |
51 |
148 |
1659 : 1477 |
493 |
| 5 |
Normál (Arcadia 2007) |
17 |
426 |
199 |
42 |
175 |
1635 : 1501 |
460 |
| 6 |
Nádej-Falcon |
14 |
368 |
167 |
30 |
171 |
1455 : 1364 |
364 |
| 7 |
Brama Kdf |
12 |
308 |
166 |
24 |
118 |
1245 : 1111 |
356 |
| 8 |
MFC Fatra |
14 |
358 |
151 |
37 |
170 |
1376 : 1389 |
339 |
| 9 |
Ka&Po (C&P) |
11 |
292 |
145 |
32 |
115 |
1322 : 1095 |
322 |
| 10 |
Sever |
14 |
343 |
135 |
39 |
188 |
1153 : 1441 |
309 |
| 11 |
Sokol |
13 |
332 |
134 |
35 |
163 |
1131 : 1332 |
303 |
| 12 |
R.M. Košútka |
10 |
266 |
116 |
32 |
118 |
816 : 847 |
264 |
| 13 |
PFC Bomex |
10 |
260 |
117 |
27 |
116 |
1019 : 1007 |
261 |
| 14 |
Ws Tecx |
10 |
262 |
91 |
33 |
138 |
765 : 1030 |
215 |
| 15 |
FC Maťa 85 |
11 |
274 |
90 |
33 |
151 |
738 : 1102 |
213 |
| 16 |
ŠK Spartakus (Baumit) |
9 |
228 |
90 |
29 |
109 |
833 : 896 |
209 |
| 17 |
Asfa (Desina) |
7 |
178 |
91 |
23 |
64 |
651 : 512 |
205 |
| 18 |
NPS |
8 |
210 |
87 |
15 |
108 |
880 : 999 |
189 |
| 19 |
Sunny |
6 |
164 |
77 |
14 |
63 |
619 : 588 |
188 |
| 20 |
Pumpa |
7 |
180 |
75 |
21 |
84 |
578 : 547 |
171 |
| 21 |
Sparta |
7 |
176 |
74 |
10 |
92 |
804 : 949 |
158 |
| 22 |
Harlem |
7 |
188 |
62 |
21 |
105 |
628: 903 |
145 |
| 23 |
Zel-Gt |
6 |
152 |
63 |
19 |
70 |
601 : 633 |
145 |
| 24 |
Magátka |
5 |
126 |
56 |
24 |
46 |
387 : 367 |
136 |
| 25 |
Beťári (Frutéria) |
5 |
130 |
53 |
18 |
59 |
318 : 337 |
124 |
| 26 |
C.F.A.T. |
6 |
148 |
40 |
21 |
87 |
389 : 625 |
101 |
| 27 |
Ľadoveň |
4 |
102 |
39 |
14 |
49 |
244 : 293 |
92 |
| 28 |
ACAB |
5 |
128 |
42 |
8 |
78 |
400 : 617 |
92 |
| 29 |
Juve-Novstav (Kaľo) |
4 |
100 |
43 |
6 |
51 |
381 : 430 |
92 |
| 30 |
Masters (Techkomp) |
5 |
138 |
37 |
13 |
88 |
451 : 698 |
87 |
| 31 |
Košúty |
3 |
78 |
35 |
15 |
28 |
201 : 171 |
85 |
| 32 |
Bystrička |
3 |
88 |
27 |
12 |
49 |
209 : 310 |
66 |
| 33 |
Schwer Fittings |
2 |
52 |
30 |
3 |
19 |
244 : 175 |
63 |
| 34 |
Smíchov (Ch. Anjeli) |
4 |
102 |
26 |
8 |
68 |
331 : 511 |
60 |
| 35 |
Štúrka |
3 |
78 |
23 |
5 |
50 |
247 : 373 |
51 |
| 36 |
Vrútky |
3 |
70 |
23 |
3 |
44 |
205 : 304 |
49 |
| 37 |
AC Karak |
2 |
48 |
18 |
3 |
27 |
209 : 222 |
39 |
| 38 |
Kurčatá |
2 |
52 |
13 |
11 |
28 |
132 : 203 |
37 |
| 39 |
Bohler |
3 |
78 |
16 |
4 |
58 |
167 : 416 |
36 |
| 40 |
Arcadia |
2 |
52 |
16 |
3 |
33 |
151 : 257 |
35 |
| 41 |
VDS Valča |
2 |
48 |
14 |
6 |
28 |
137 : 228 |
34 |
| 42 |
Čierna Pani |
2 |
44 |
10 |
7 |
27 |
143 : 125 |
27 |
| 43 |
Edson |
1 |
26 |
12 |
3 |
11 |
132 : 123 |
27 |
| 44 |
Pizza Zotti |
1 |
26 |
10 |
3 |
13 |
94 : 132 |
22 |
| 45 |
Castel Franco |
2 |
50 |
8 |
4 |
38 |
111 : 232 |
20 |
| 46 |
Bejvoč |
2 |
50 |
7 |
5 |
38 |
121 : 270 |
19 |
| 47 |
Bambariaci |
1 |
26 |
9 |
0 |
17 |
95 : 137 |
18 |
| 48 |
Pizza Luana |
1 |
26 |
6 |
2 |
18 |
63 : 130 |
14 |
| 49 |
Extrém |
1 |
26 |
6 |
2 |
18 |
80 : 148 |
14 |
| 50 |
VS Valča (Vartiak) |
1 |
26 |
4 |
0 |
22 |
115 : 277 |
8 |
| 51 |
SPV |
1 |
26 |
2 |
0 |
24 |
38 : 166 |
4 |
Historická tabuľka 1. ligy MLMF po 24. ročníku 2008
| # |
Klub |
Roč. |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
| 1 |
Jordán |
22 |
562 |
344 |
55 |
163 |
2516 : 1716 |
743 |
| 2 |
FC CCM Citron |
18 |
468 |
328 |
42 |
98 |
2427 : 1183 |
698 |
| 3 |
Rafanda (Druvos) |
18 |
464 |
281 |
47 |
136 |
1999 : 1179 |
609 |
| 4 |
PFC Baška |
16 |
420 |
221 |
51 |
148 |
1659 : 1477 |
493 |
| 5 |
Normál (Arcadia 2007) |
17 |
426 |
199 |
42 |
175 |
1635 : 1501 |
460 |
| 6 |
Nádej-Falcon |
14 |
368 |
167 |
30 |
171 |
1455 : 1364 |
364 |
| 7 |
MFC Fatra |
14 |
358 |
151 |
37 |
170 |
1376 : 1389 |
339 |
| 8 |
Ka&Po (C&P) |
11 |
292 |
145 |
32 |
115 |
1322 : 1095 |
322 |
| 9 |
Sever |
14 |
343 |
135 |
39 |
188 |
1153 : 1441 |
309 |
| 10 |
Brama Kdf |
11 |
282 |
142 |
23 |
117 |
1072 : 1039 |
307 |
| 11 |
Sokol |
13 |
332 |
134 |
35 |
163 |
1131 : 1332 |
303 |
| 12 |
R.M. Košútka |
10 |
266 |
116 |
32 |
118 |
816 : 847 |
264 |
| 13 |
PFC Bomex |
10 |
260 |
117 |
27 |
116 |
1019 : 1007 |
261 |
| 14 |
FC Maťa 85 |
11 |
274 |
90 |
33 |
151 |
738 : 1102 |
213 |
| 15 |
Asfa (Desina) |
7 |
178 |
91 |
23 |
64 |
651 : 512 |
205 |
| 16 |
Ws Tecx |
9 |
236 |
86 |
30 |
120 |
706 : 908 |
202 |
| 17 |
Sunny |
6 |
164 |
77 |
14 |
63 |
619 : 588 |
188 |
| 18 |
ŠK Spartakus (Baumit) |
8 |
202 |
80 |
27 |
95 |
733 : 777 |
187 |
| 19 |
Pumpa |
7 |
180 |
75 |
21 |
84 |
578 : 547 |
171 |
| 20 |
NPS |
7 |
184 |
78 |
12 |
94 |
760 : 879 |
168 |
| 21 |
Harlem |
7 |
188 |
62 |
21 |
105 |
628: 903 |
145 |
| 22 |
Magátka |
5 |
126 |
56 |
24 |
46 |
387 : 367 |
136 |
| 23 |
Sparta |
6 |
150 |
62 |
9 |
79 |
682 : 817 |
133 |
| 24 |
Beťári (Frutéria) |
5 |
130 |
53 |
18 |
59 |
318 : 337 |
124 |
| 25 |
Zel-Gt |
5 |
126 |
48 |
18 |
60 |
459 : 516 |
114 |
| 26 |
C.F.A.T. |
6 |
148 |
40 |
21 |
87 |
389 : 625 |
101 |
| 27 |
Ľadoveň |
4 |
102 |
39 |
14 |
49 |
244 : 293 |
92 |
| 28 |
Masters (Techkomp) |
5 |
138 |
37 |
13 |
88 |
451 : 698 |
87 |
| 29 |
Košúty |
3 |
78 |
35 |
15 |
28 |
201 : 171 |
85 |
| 30 |
ACAB |
4 |
102 |
32 |
8 |
62 |
270 : 485 |
72 |
| 31 |
Juve-Kaľo |
3 |
74 |
31 |
5 |
38 |
282 : 312 |
67 |
| 32 |
Bystrička |
3 |
88 |
27 |
12 |
49 |
209 : 310 |
66 |
| 33 |
Schwer Fittings |
2 |
52 |
30 |
3 |
19 |
244 : 175 |
63 |
| 34 |
Smíchov (Ch. Anjeli) |
4 |
102 |
26 |
8 |
68 |
331 : 511 |
60 |
| 35 |
Štúrka |
3 |
78 |
23 |
5 |
50 |
247 : 373 |
51 |
| 36 |
Vrútky |
3 |
70 |
23 |
3 |
44 |
205 : 304 |
49 |
| 37 |
Kurčatá |
2 |
52 |
13 |
11 |
28 |
132 : 203 |
37 |
| 38 |
Bohler |
3 |
78 |
16 |
4 |
58 |
167 : 416 |
36 |
| 39 |
Arcadia |
2 |
52 |
16 |
3 |
33 |
151 : 257 |
35 |
| 40 |
VDS Valča |
2 |
48 |
14 |
6 |
28 |
137 : 228 |
34 |
| 41 |
Čierna Pani |
2 |
44 |
10 |
7 |
27 |
143 : 125 |
27 |
| 42 |
Pizza Zotti |
1 |
26 |
10 |
3 |
13 |
94 : 132 |
22 |
| 43 |
Castel Franco |
2 |
50 |
8 |
4 |
38 |
111 : 232 |
20 |
| 44 |
Bejvoč |
2 |
50 |
7 |
5 |
38 |
121 : 270 |
19 |
| 45 |
AC Karak |
1 |
22 |
6 |
2 |
14 |
74 : 100 |
14 |
| 46 |
Pizza Luana |
1 |
26 |
6 |
2 |
18 |
63 : 130 |
14 |
| 47 |
Extrém |
1 |
26 |
6 |
2 |
18 |
80 : 148 |
14 |
| 48 |
SPV |
1 |
26 |
2 |
0 |
24 |
38 : 166 |
4 |
Historická tabuľka 1. ligy MLMF po 23. ročníku 2007
| # |
Klub |
Roč. |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
| 1 |
Jordán |
21 |
540 |
334 |
52 |
154 |
2407 : 1619 |
720 |
| 2 |
FC Citron |
17 |
446 |
313 |
37 |
96 |
2344 : 1133 |
663 |
| 3 |
Rafanda (Druvos) |
18 |
464 |
281 |
47 |
136 |
1999 : 1179 |
609 |
| 4 |
PFC Baška |
16 |
420 |
221 |
51 |
148 |
1659 : 1477 |
493 |
| 5 |
Normál (Arcadia 2007) |
16 |
404 |
191 |
40 |
173 |
1481 : 1451 |
422 |
| 6 |
Nádej-Falcon |
14 |
368 |
167 |
30 |
171 |
1455 : 1364 |
364 |
| 7 |
MFC Fatra |
14 |
358 |
151 |
37 |
170 |
1376 : 1389 |
339 |
| 8 |
Ka&Po (C&P) |
11 |
292 |
145 |
32 |
115 |
1322 : 1095 |
322 |
| 9 |
Sever |
14 |
343 |
135 |
39 |
188 |
1153 : 1441 |
309 |
| 10 |
Sokol |
13 |
332 |
134 |
35 |
163 |
1131 : 1332 |
303 |
| 11 |
Brama kdf |
10 |
260 |
131 |
21 |
108 |
959 : 954 |
283 |
| 12 |
R.M. Košútka |
10 |
266 |
116 |
32 |
118 |
816 : 847 |
264 |
| 13 |
PFC Bomex |
10 |
260 |
117 |
27 |
116 |
1019 : 1007 |
261 |
| 14 |
FC Maťa 85 |
11 |
274 |
90 |
33 |
151 |
738 : 1102 |
213 |
| 15 |
Asfa (Desina) |
7 |
178 |
91 |
23 |
64 |
651 : 512 |
205 |
| 16 |
Ws Tecx |
8 |
214 |
81 |
27 |
106 |
648 : 802 |
189 |
| 17 |
Sunny |
6 |
164 |
77 |
14 |
63 |
619 : 588 |
188 |
| 18 |
Pumpa |
7 |
180 |
75 |
21 |
84 |
578 : 547 |
171 |
| 19 |
ŠK Spartakus (Baumit) |
7 |
180 |
72 |
25 |
83 |
661 : 674 |
169 |
| 20 |
NPS |
6 |
162 |
70 |
12 |
80 |
695 : 783 |
152 |
| 21 |
Harlem |
7 |
188 |
62 |
21 |
105 |
628: 903 |
145 |
| 22 |
Magátka |
5 |
126 |
56 |
24 |
46 |
387 : 367 |
136 |
| 23 |
Beťári (Frutéria) |
5 |
130 |
53 |
18 |
59 |
318 : 337 |
124 |
| 24 |
Sparta |
5 |
128 |
53 |
7 |
68 |
584 : 709 |
113 |
| 25 |
C.F.A.T. |
6 |
148 |
40 |
21 |
87 |
389 : 625 |
101 |
| 26 |
Ľadoveň |
4 |
102 |
39 |
14 |
49 |
244 : 293 |
92 |
| 27 |
Zel-Gt 10 |
4 |
104 |
37 |
14 |
53 |
357 : 423 |
88 |
| 28 |
Masters (Techkomp) |
5 |
138 |
37 |
13 |
88 |
451 : 698 |
87 |
| 29 |
Košúty |
3 |
78 |
35 |
15 |
28 |
201 : 171 |
85 |
| 30 |
ACAB |
4 |
102 |
32 |
8 |
62 |
270 : 485 |
72 |
| 31 |
Bystrička |
3 |
88 |
27 |
12 |
49 |
209 : 310 |
66 |
| 32 |
Schwer Fittings |
2 |
52 |
30 |
3 |
19 |
244 : 175 |
63 |
| 33 |
Smíchov (Ch. Anjeli) |
4 |
102 |
26 |
8 |
68 |
331 : 511 |
60 |
| 34 |
Štúrka |
3 |
78 |
23 |
5 |
50 |
247 : 373 |
51 |
| 35 |
Vrútky |
3 |
70 |
23 |
3 |
44 |
205 : 304 |
49 |
| 36 |
Juve-Kaľo |
2 |
52 |
22 |
2 |
28 |
190 : 206 |
46 |
| 37 |
Kurčatá |
2 |
52 |
13 |
11 |
28 |
132 : 203 |
37 |
| 38 |
Bohler |
3 |
78 |
16 |
4 |
58 |
167 : 416 |
36 |
| 39 |
Arcadia |
2 |
52 |
16 |
3 |
33 |
151 : 257 |
35 |
| 40 |
Čierna Pani |
2 |
44 |
10 |
7 |
27 |
143 : 125 |
27 |
| 41 |
Pizza Zotti |
1 |
26 |
10 |
3 |
13 |
94 : 132 |
22 |
| 42 |
Castel Franco |
2 |
50 |
8 |
4 |
38 |
111 : 232 |
20 |
| 43 |
Bejvoč |
2 |
50 |
7 |
7 |
38 |
121 : 270 |
19 |
| 44 |
VDS Valča |
1 |
26 |
8 |
2 |
16 |
65 : 130 |
14 |
| 45 |
Pizza Luana |
1 |
26 |
6 |
2 |
18 |
63 : 130 |
14 |
| 46 |
Extrém |
1 |
26 |
6 |
2 |
6 |
80 : 148 |
14 |
| 47 |
SPV |
1 |
26 |
2 |
0 |
24 |
38 : 166 |
4 |
Historická tabuľka 1. ligy MLMF po 22. ročníku 2006
| # |
Klub |
Roč. |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
| 1 |
Jordán |
21 |
540 |
334 |
52 |
154 |
2407 : 1619 |
720 |
| 2 |
FC Citron |
16 |
420 |
295 |
36 |
89 |
2223 : 1078 |
626 |
| 3 |
Rafanda (Druvos) |
18 |
464 |
281 |
47 |
136 |
1999 : 1179 |
609 |
| 4 |
PFC Baška |
15 |
394 |
205 |
49 |
140 |
1560 : 1401 |
459 |
| 5 |
Normál (Scherovci) |
15 |
378 |
171 |
39 |
168 |
1321 : 1386 |
381 |
| 6 |
Nádej-Falcon |
14 |
368 |
167 |
30 |
171 |
1455 : 1364 |
364 |
| 7 |
MFC Fatra |
14 |
358 |
151 |
37 |
170 |
1376 : 1389 |
339 |
| 8 |
Ka&Po (C&P) |
11 |
292 |
145 |
32 |
115 |
1322 : 1095 |
322 |
| 9 |
Sever |
14 |
343 |
135 |
39 |
188 |
1153 : 1441 |
309 |
| 10 |
Sokol |
13 |
332 |
134 |
35 |
163 |
1131 : 1332 |
303 |
| 11 |
R.M. Košútka |
10 |
266 |
116 |
32 |
118 |
816 : 847 |
264 |
| 12 |
Brama KDF |
9 |
234 |
115 |
19 |
100 |
867 : 884 |
249 |
| 13 |
PFC Bomex |
9 |
234 |
107 |
25 |
102 |
933 : 903 |
239 |
| 14 |
FC Maťa 85 |
11 |
274 |
90 |
33 |
151 |
738 : 1102 |
213 |
| 15 |
Asfa (Desina) |
7 |
178 |
91 |
23 |
64 |
651 : 512 |
205 |
| 16 |
Sunny |
6 |
164 |
77 |
14 |
63 |
619 : 588 |
188 |
| 17 |
Pumpa |
7 |
180 |
75 |
21 |
84 |
578 : 547 |
171 |
| 18 |
WS Tecx |
7 |
188 |
73 |
22 |
93 |
583 : 698 |
168 |
| 19 |
N.P.S. |
6 |
162 |
70 |
12 |
80 |
695 : 783 |
152 |
| 20 |
Harlem |
7 |
188 |
62 |
21 |
105 |
628 : 903 |
145 |
| 21 |
Spartakus (Baumit) |
6 |
154 |
58 |
23 |
73 |
541: 587 |
139 |
| 22 |
Magátka |
5 |
126 |
56 |
24 |
46 |
387 : 367 |
136 |
| 23 |
Beťári (Frutéria) |
5 |
130 |
53 |
18 |
59 |
318 : 337 |
124 |
| 24 |
C.F.A.T. |
6 |
148 |
40 |
21 |
87 |
389 : 625 |
101 |
| 25 |
Ľadoveň |
4 |
102 |
39 |
14 |
49 |
244 : 193 |
92 |
| 26 |
Masters(Techkomp) |
5 |
138 |
37 |
13 |
88 |
451 : 698 |
87 |
| 27 |
Košúty |
3 |
78 |
35 |
15 |
28 |
201 : 171 |
85 |
| 28 |
Sparta |
4 |
102 |
38 |
6 |
58 |
454 : 598 |
82 |
| 29 |
Bystrička |
3 |
88 |
27 |
12 |
49 |
209 : 310 |
66 |
| 30 |
ACAB |
3 |
76 |
27 |
8 |
41 |
201 : 327 |
62 |
| 31 |
Zel-Gt 10 |
3 |
78 |
22 |
12 |
44 |
273 : 363 |
56 |
| 32 |
Charlieho Anjeli |
3 |
76 |
25 |
6 |
45 |
279 : 383 |
56 |
| 33 |
Štúrka |
3 |
78 |
23 |
5 |
50 |
247 : 373 |
51 |
| 34 |
Vrútky |
3 |
70 |
23 |
3 |
44 |
205 : 304 |
49 |
| 35 |
Kurčatá |
2 |
52 |
13 |
11 |
28 |
132 : 203 |
37 |
| 36 |
Bohler |
3 |
78 |
16 |
4 |
58 |
167 : 416 |
36 |
| 37 |
Arcadia |
2 |
52 |
16 |
3 |
33 |
151 : 257 |
35 |
| 38 |
Schwer Fittings |
1 |
26 |
16 |
1 |
9 |
125 : 84 |
33 |
| 39 |
Juve Novstav |
1 |
26 |
13 |
2 |
11 |
101 : 94 |
28 |
| 40 |
Čierna Pani |
2 |
44 |
10 |
7 |
27 |
143 : 125 |
27 |
| 41 |
Pizza Zotti |
1 |
26 |
10 |
3 |
13 |
94 : 132 |
22 |
| 42 |
Castel Franco |
2 |
50 |
8 |
4 |
38 |
111 : 232 |
20 |
| 43 |
Bejvoč |
2 |
50 |
7 |
7 |
38 |
121 : 270 |
19 |
| 44 |
Pizza Luana |
1 |
26 |
6 |
2 |
18 |
63 : 130 |
14 |
| 45 |
Extrém |
1 |
26 |
6 |
2 |
6 |
80 : 148 |
14 |
| 46 |
SPV |
1 |
26 |
2 |
0 |
24 |
38 : 166 |
4 |